Ankara Çeviri Fiyatları

İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. Ankara çeviri fiyatları, değeri 492 sayılı harçlar kanunu gereği bir sayfa 12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 16-18 satır veya bir sayfa ( boşluksuz 1000 karakter, 160-180 sözcük) üzerinden fiyatlandırır.

Ankara çeviri fiyatları, 1 sayfa olarak verilmiş olup çevirisi yapılması istenen belgelerin konusuna (akademik, tıbbi, hukuki, teknik, edebi, ticari v.b.) göre de çeviri fiyatları değişiklikler göstermektedir.

Ankara çeviri fiyatları, 1 sayfa olarak verilmiş olup çevirisi yapılması istenen belgelerin dillere ( İngilizce, Almanca, Fransızca…) göre de çeviri fiyatları değişiklikler göstermektedir.

Çeviri istediğiniz belgelerinizi bize e-mail, whatsapp, kargo  yoluyla ulaştırdığınızda en kısa sürede size tercüme fiyatları bildirilecektir.

1000 Karakter ve sözcük sayısının hesaplanması

Karakter nedir?

Yazılı belgelerdeki her harf, nokta, virgül, soru işareti, ünlem işareti, parantez vb. bir karakterdir. Bilgisayarda yazı yazdığınız klavyenin her tuşuna bastığınızda bir karakter yazmış olursunuz.

1000 Karakter nedir?

12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 16-18 satır veya bir sayfa ( boşluksuz 1000 karakter, 160-180 sözcük) üzerinden çeviri fiyatları hesaplanır.

12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 16-18 satır üzerinden veya bir sayfa boşluksuz bin (1000) karakter olarak hedef dil üzerinden Ankara çeviri fiyatları hesaplanır.

Sözcük nedir?

Yazılı belgelerdeki her kelimeye sözcük denir.

Ankara Çeviri Fiyatları Hesaplama

Ankara çeviri fiyatları hesaplama hedef dil üzerinden 1 sayfa boşluksuz 1000 karakter olarak yapılır.

Ankara çeviri fiyatları hesaplama karakter ve sözcük sayımı sadece Microsoft Word Office belgelerine uygulanır. Excel, PowerPoint, pdf, jpg, gif vb. gibi dosyalardan oluşuyorsa karakter ve sözcük sayımı hesaplaması yapmanız mümkün değildir.

İNFOYED Tercüme Ltd. Şti bireysel ve kurumsal çözüm ortaklarına, deneyimli yeminli çevirmenleri ile hızlı, kaliteli, garantili profesyonel çeviri hizmeti sunmaktır.

* Sitemizde yer alan kampanya fiyatı 50.000 ve üzeri karakter için geçerlidir.

Konuşmayı Başlat
💬 Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?