Ankara Tercüme Fiyatları

Ankara tercüme fiyatları, değeri 492 sayılı harçlar kanunu gereği bir sayfa 12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 16-18 satır veya bir sayfa ( boşluksuz 1000 karakter, 160-180 sözcük) üzerinden fiyatlandırırlar.

Ankara tercüme fiyatları (Ankara çeviri fiyatları), 1 sayfa olarak verilmiş olup tercümesi yapılması istenen belgenin konusuna (tıbbi, hukuki, teknik, edebi, ticari v.b.) göre de tercüme fiyatları değişiklikler göstermektedir.

Tercüme istediğiniz belgelerinizi bize mail, kargo veya posta yoluyla ulaştırdığınızda en kısa sürede size tercüme fiyatları bildirilecektir.

1000 Karakter ve sözcük sayısının hesaplanması

Karakter nedir?

Yazılı belgelerdeki her harf, nokta, virgül, soru işareti, ünlem işareti, parantez vb. bir karakterdir. Bilgisayarda yazı yazdığınız klavyenin her tuşuna bastığınızda bir karakter yazmış olursunuz.

1000 Karakter nedir?

12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 16-18 satır veya bir sayfa ( boşluksuz 1000 karakter, 160-180 sözcük) üzerinden tercüme fiyatları hesaplanır.

12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 16-18 satır üzerinden veya bir sayfa boşluksuz bin (1000) karakter olarak hedef dil üzerinden Ankara tercüme fiyatları (Ankara çeviri fiyatları) hesaplanır.

Sözcük nedir?

Yazılı belgelerdeki her kelimeye sözcük denir.

Ankara Tercüme Fiyatları Hesaplama

Ankara tercüme fiyatları hesaplama hedef dil üzerinden 1 sayfa boşluksuz 1000 karakter olarak yapılır.

Ankara tercüme fiyatları (Ankara çeviri fiyatları) hesaplama karakter ve sözcük sayımı sadece Microsoft Word Office belgelerine uygulanır. Excel, PowerPoint, pdf, jpg, gif vb. gibi dosyalardan oluşuyorsa karakter ve sözcük sayımı hesaplaması yapmanız mümkün değildir.

İNFOYED Tercüme Ltd. Şti bireysel ve kurumsal çözüm ortaklarına, deneyimli yeminli tercümanları ile kalite garantili profesyonel tercüme hizmeti sunmaktır.

* Sitemizde yer alan kampanya fiyatı 50.000 ve üzeri karakter için geçerlidir.

Konuşmayı Başlat
💬 Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?